Як вибрати комбінований котел опалення

Як вибрати комбінований котел опалення

На сьогоднішній день системи автономного опалення діляться в залежності від типу використовуваного палива. Разом з тим, ні для кого не секрет, що в багатьох віддалених селищах найдешевше і, відповідно, доступне паливо відсутня — ми зараз говоримо про газ. З цієї причини газові котли користуються меншою популярністю, ніж електричні.
Щодо останніх, то вони більш поширені, так як електрика, на відміну від того ж газу, сьогодні є навіть у найвіддаленіших селах. Але всім нам відомі неприємні ситуації, пов'язані з відключенням подачі електроенергії. Чи є вихід в такій ситуації? Він є — встановлювати
Сьогодні дана різновид котлів є самою популярною завдяки своїй практичності. Більше того, з ним ви можете використовувати відразу два типу палива, змінюючи один на інший. Швидка зміна пальника сприяє швидкій зміні палива.
Так і з назви можна здогадатися, що в таких котлах комбінується декілька видів палива. Погодьтеся, досить зручно. Ми не будемо повністю залежати від вітчизняної економіки, а сподіватися лише на власні сили. При цьому жодних проблем, пов'язаних з відключенням електрики, вже не буде.
Асортимент такого обладнання в нинішній час досить широкий. І якщо ви не маєте необхідних знань, то розібратися у всіх тонкощах питання буде складно. З цієї причини краще звернутися за допомогою до фахівця, який і буде встановлювати таку систему у вашому домі.
Вибираючи комбіновані котли опалення, необхідно враховувати їх технічні характеристики і зіставляти їх з характеристиками всієї системи, яка буває:
Цим і пояснюється відповідність котла. Стосовно ж комбінування, то при використанні електрики необхідно врахувати і заощадження теплової енергії в другому контурі. І тут можна поговорити про новинки вітчизняного ринку ,оснащених акумуляторами (які можна встановлювати як в казан, так і окремо, в якості автономного блоку).
А якщо у вас є газове опалення, то комбінований котел і в такому випадку може стати в нагоді: всім відомо, що взимку тиск в газопроводі істотно знижується. Також варто відзначити, що всі котли подібного роду виробляються виключно для підлогової установки. Це пояснюється тим, що в складі такої конструкції чимало чавуну, адже його опірність виникнення іржі помітно вище, ніж у інших металів.
Контроль опалення відбувається автоматично, тут не про що турбуватися. Додамо лише, що для котла необхідно мати окрему споруду для зберігання палива. Зрозуміло, це чималі витрати, але повірте, вони окупляться в самий найближчий час. Більш того, це споруда повинна відповідати нормам протипожежної безпеки, а це значить, що і з пожежними зустрітися теж доведеться.
Ще один аспект, про який варто подумати заздалегідь, це тип палива, найбільш доступний в тій частині країни, в якій розташований ваш заміський ділянку. Найчастіше це дерево, тому краще зупинитися на поєднанні дерево-газ або ж дерево-електрика.
З фінансової точки зору, комбіновані котли опалення значно дорожче, ніж однотопливные котли. Зрозуміло, це великий мінус. Разом з тим подібний мінус може стрімко перерости в гідність, адже після встановлення його у вас поменшає проблем, пов'язаних з подорожчанням або наявністю того або іншого виду палива. Погодьтеся, подібне зустрічається сьогодні досить часто.