Прищі

Прищі

З усього переліку захворювань шкіри, прищі, або ж подразнення шкіри, є одним з найбільш часто зустрічаються недугою, що викликає неприємне, хворобливе і навіть трохи прикро почуття дискомфорту. Людина, будь він чоловіком або жінкою, не особливо впевнено себе почуває, якщо у нього на обличчі/, плечах або на спині прогресує безліч червонуватих папул (прищиків). Така ситуація багатьом знижує самооцінку, що негативно впливає на самореалізацію, саморозвиток і настрій.

Причин появи такого захворювання, як прищів, може бути безліч. Вони можуть утворюватися разом з вуграми, а у жінок частим появою прищів супроводжується передменструальний період (підвищується рівень прогестерону). Молодь страждає від такої недуги в період перехідного віку, коли в крові різко збільшується вміст гормонів. Так само неправильне харчування або надмірна калорійність їжі позитивно і благополучно впливає на появу гнійних прищів.

Запобігти захворювання неможливо тільки в тому випадку, якщо воно викликано зміною гормонального фону або спадковістю. Якщо причина не в цьому, то вам варто проаналізувати те, де ви знаходитесь, чим ви дихаєте і що ви їсте. Не забувайте скрабировать тіло (шкіру), користуватися зволожуючими і живильними кремами.

Якщо прищі вже з'явилися, то позбутися від них і вилікувати шкіру слідуйте наступним інструкціям.

1. Якщо прищ ще не «дозрів», тобто не з'явилося гнійний вміст на верхівці горбка, то ні в якому разі не намагайтеся його видавити. Якщо натиснути не до кінця воспалившийся гнійничок, то ви тільки збільшите його в розмірі і погіршить стан болячки. При видавлюванні всі бактерії, які містяться всередині запального процесу, проникають глибше в шкіри, що сприяє збільшенню прищика, затвердіння, та посилення запалення.
2. І тільки після того, коли гнійник дозріє, акуратно видалите його.
3. Під час запального процесу фахівці особливо рекомендують не зловживати антисептичними мазями, бажано, що б прищ гоївся самостійно.
4. Грим на прищі негативно не впливає, так що, щоб на обличчі приховати ваш маленький комплекс, можете спокійно користуватися косметичними засобами.