Купить фунгицид Топ Эффект

Купить фунгицид Топ Эффект

Щоб отримати хороший урожай плодових і овочевих культур, недостатньо вибрати підходяще місце для посадки з родючим грунтом. Важливо знати, як захистити рослини від небезпечних хвороб і шкідників.

В даний час в магазинах представлений широкий асортимент різних пестицидів – хімічних препаратів, які покликані врятувати рослини від комах-шкідників і різних захворювань. Але як вибрати те, що буде дійсно ефективним і не завдасть городу шкоди? Кращий засіб для захисту ваших рослин Топ Ефект на Agroexpert ви зможете знайти на сайті vae.com.ua/top-efekt-ks там ви зможете купити Топ Ефект хорошої якості і за доступною ціною.

Не варто брати перший-ліпший препарат і обприскувати їм, наприклад, бадилля картоплі, а потім нарікати, що «отрута» виявилася недієвою. Так ви тільки нашкодите своїм посадкам: з часом шкідники адаптуються до хімічних речовин і вироблять до них стійкість. Тому двічі в одну річку не ввійдеш і колорадського жука одним і тим же пестицидом не вб'єш.

При цьому слід врахувати, що у різних препаратів різні торгові назви, а діюча речовина – одне і те ж. І якщо до цього хімічній речовині шкідник уже виробив стійкість, захистити рослину воно вже не зможе.

Щоб комахи-шкідники не встигли адаптуватися до засобів захисту, що потрібно чергувати препарати, у складі яких є різні діючі речовини.

При виборі пестицидів скористайтеся нашою таблицею. В ній згруповані назви препаратів, у складі яких знаходиться одне і те ж речовина. Так, якщо в поточному сезоні ви обробляєте рослини засобом з першої групи, не забувайте, що в наступному потрібно зупинити свій вибір на препараті з якоїсь іншої групи.

Якщо ваші рослини піддаються нападам тільки одного шкідника, у боротьбі з ним можете використовувати вузькоспеціалізований препарат, спрямований на знищення конкретного комахи. Але, як показує практика, за рослинами "полюють" цілі полчища різних комах, проти яких потрібно використовувати комплексний препарат широкого спектру дії. До всього іншого, така речовина нерідко захищає рослину і від поширених хвороб.

Однак врахуйте, що біологічні пестициди зберігаються не більше одного року. Тому кожен сезон потрібно купувати свіжий препарат. А ось хімічні засоби захисту не псуються набагато довше.

Рубрики: