Установка, ремонт, монтаж сантехніки марки Damixa

Установка, ремонт, монтаж сантехніки марки Damixa

Серед сучасних виробників сантехніки данська бренд Damixa займає особливе місце. Спеціалізація компанії - змішувачі для ванної та кухні, а також різноманітні аксесуари. Однозахватним і двухзахватные смесителиDamixa відрізняються надійністю, ергономічністю і різноманітним дизайном. Дамикса сьогодні диктує моду в даному сегменті сантехнічного обладнання, пропонуючи споживачам високоякісну продукцію в широкому ціновому діапазоні.

 

Єдина умова - для довготривалої і надійної роботи необхідно, щоб сантехніку встановлювали фахівці-професіонали, що знають особливості обладнання цієї марки і мають практичний досвід. Саме такі майстри працюють в компанії «Гідравлік».

Установка змішувачів Damixa

 

Damixa сантехніка Багато москвичів сьогодні віддають перевагу змішувачів Damixa, встановлюючи їх у ванних кімнатах, санвузлах і кухнях. Приваблює споживача не тільки функціональність обладнання (а данська бренд цим славився завжди), але і його продуманий дизайн.

 

У числі популярних - змішувачі для кухні колекцій Elara, Rowan, Space і Venus, моделі для ванної Arc, Jupiter Trend иWillow. Можна вибрати варіанти в різному колірному рішенні - хром, бронза, з покриттям з гранітної крихти, придбати моделі в класичному стилі, стилі хай-тек або модерн, з висувним душем, однозахватним і двухзахватные - словом, повне різноманітність на будь-який смак! У однозахватним змішувачах Damixa «серцем пристрою є унікальна розробка компанії - сталевий кульовий регулятор, наділений підвищеним запасом міцності. Регулятор забезпечує зручність, простоту в експлуатації, розширену зону комфорту, дає можливість оперативно замінити комплектуючі і обійтися без установки фільтрів грубої очистки води.

 

Наші фахівці знають всі секрети монтажу настінних і вбудованих змішувачів, особливості установки моделей на раковину або стільницю, інсталяцій з системами прихованого монтажу. За заявкою ми демонтуємо старе обладнання і швидко поставимо нову сантехніку, врахувавши всі вимоги і запити замовника, дотримуючись нормативи і діючі стандарти.

 

Змішувач Damixa Також ми проведемо встановлення змішувачів Damixa з термостатом, що монтуються в душі або ванні. Такі моделі дозволяють підтримувати заздалегідь задану температуру і незамінні при частій зміні тиску в системі. Стрибки зазвичай відбуваються, якщо від однієї труби поставлені відводи в кухню, ванну, на пральну машину, і в цьому випадку термостат регулює баланс гарячого і холодного потоків.

 

Фахівці компанії «Гідравлік» за заявкою встановлять змішувачі Damixa для умивальників, душа, біде, гарантуючи якісний результат по дуже низьким цінам.

 

Надійність сантехніки данської бренду доведена роками бездоганної роботи, позитивними відгуками покупців різних країн. Але забезпечити довговічність устаткування, роботу без поломок і збоїв, а також дотримання гарантійного терміну може тільки професійно проведений монтаж. Вся продукція Damixa має особливий знак «DD» - «датський дизайн», що підтверджує якість та ексклюзивність кожного виробу. Гарантія на змішувачі становить п'ять років, на душові комплекти, шланги, кран букси - два роки. При самостійній установці великий ризик зробити щось не так і втратити гарантію, а тому краще довіритися фахівцям і викликати сантехніка з «Гідравліка».

 

Ми зробимо все якісно, швидко, і тоді у вашому будинку або офісі буде дійсно комфортний побут.

Ремонт сантехніки Damixa

 

Майстри компанії «Гідравлік» також проводять ремонт всього модельного ряду сантехніки Damixa. Ви можете звернутися до нас, якщо у вас виникли несправності із змішувачем на кухні або у ванній кімнаті, коли необхідно виконати заміну картриджа, прокладки, усунути протікання змішувача.

 

Елітна сантехніка вимагає професійного підходу, адже важливо правильно замінити вийшли з ладу елементи і вузли комплектуючими відповідної марки. Досвідчений фахівець без труднощів визначить причини неполадок і зробить потрібний ремонт.

 

Ми зробимо все якісно, швидко, і тоді у вашому будинку або офісі буде дійсно комфортний побут.

Рубрики: