Як схуднути на медовій воді

Як схуднути на медовій воді
 

Сьогодні дівчата дуже педантично ставляться до своєї фігури, шукають різні способи для схуднення. Одним з таких прикладів є вода з медом. Цей напій дуже калорійний, але завдяки меду, в якому присутня пектин і легкозасвоювані вітаміни, організм не сприймає його як можливість набрати зайві кілограми.

Вода з медом містить вітаміни групи В, калій, магній, залізо, йод, мідь, марганець і ще багато корисних мікроелементів. Ці елементи дуже важливі і потрібні нашому організму, так як:
сприяють стійкості до стресу,
хорошому сну,
покращують роботу нервової системи,
стінки судин головного мозку стають міцнішими.
Як вживати медову воду
Існує пара способів вживання згаданого вище напою. Ви можете з'їдати маленьку ложку меду, точніше розсмоктувати її і запивати водою, в невеликому обсязі. Краще і швидше буде другий спосіб, просто розчиніть мед у склянці води кімнатної температури. Вид води може бути будь-який, який тільки для вас приємніше, навіть підійде газована вода.
Якщо ви страждаєте ожирінням, то такий варіант схуднення не допоможе, в такому разі можуть виникнути ускладнення або ситуація посилиться. Люди, яким бажано скористатися таким способом, повинні бути із зайвою вагою не більше 10 кг. Краще всього буде, якщо ви перед початком такої «дієти» проконсультуєтеся у свого лікаря. Таким способом зможете вберегти себе від ще більших проблем і недуг.
Воду з медом рекомендують приймати регулярно, адже цей напій прискорює обмін речовин, допомагає виводити токсини з організму і регулює кількість рідини в тілі, звичайно ж, спалює жир. В добу ви можете випити від одного до трьох склянок рідини, між прийомами потрібно робити перерву на 3 – 4 години. Якщо ви хочете поєднати одразу два способи знищення жиру, то можете пити медову воду під час фізичних навантажень і тренувань. Корисно випивати такий напій вранці, на голодний шлунок, це сприяє пробудженню, добре впливає на складові крові.
Заборонено скидати вагу таким способом людям з діабетом або людям з несподіваними змінами рівня глюкози в крові. Тому слідкуйте за своїм здоров'ям, не робіть для організму змін і перед будь-якою дієтою або ось таким от способом схуднення сходіть до лікаря. Любіть своє тіло, бережіть його і не робіть необдуманих вчинків.