Як не переїдати

Як не переїдати

Навколо стільки всього смачного, апетитного, незвичайного, що в кінцевому підсумку призводить до зайвих з'їденим страв. Коли ми їмо кожен день об'єм їжі, який більше розміру нашого шлунку, ми змушуємо його розтягуватися і терпіти жахливу навантаження. Після такого порушується обмін речовин, а бажання втамувати все складніше. Давайте розглянемо, як же зберегти наше здоров'я, в тому числі шлунок.

Як щоб не переїдати

Правила:

1. Зберіть всю свою волю в кулак і зробіть собі режим харчування. Не можна їсти один або два рази протягом дня. Розділіть їжу на невеликі порції і трапезничайте 5 6 разів на день.

2. Не поспішайте проковтнути всю їжу за хвилину. Вам потрібно відчути той момент, коли ви наситилися, а не просто отяжелили шлунок. Ретельно пережовувати, оскільки їжа краще засвоїтися в організмі, а великі шматки лише засмітять організм.

3. Не намагайтеся додавати до вашої їжі соуси, вони провокують апетит. З-за цього ви обов'язково будете переїдати. Томатна паста стане непоганим доповненням до ваших страв та альтернативною заміною соусів.

4. Більшість з вас не можуть поїсти нормально на роботі і заповнюють цей пробіл під час вечері. З-за цього відбувається переїдання. Рекомендується щільно снідати, під час обідньої перерви поїсти в їдальні, або брати з собою легкі перекуски. Це допоможе вам протягом дня не бути голодним, а ввечері насититься легким стравою.

5. Наше життя насичена різними святами і взагалі приємними подіями, під час яких ми жахливо передаємо. Щоб уберегти себе від такої проблеми, не хапайте все в одну мить і не пробуйте все відразу і побільше. Збалансуйте свою їжу, поєднуючи продукти, які добре між собою взаємодіють. Наприклад, м'ясні страви краще поєднувати з овочами або овочевими салатами і зеленню. Не їжте в такі дні хліб. Припиніть їсти, коли відчули насичення. І від страв на святковому столі намагайтеся спробувати зовсім небагато.

Ставтеся до свого організму з повагою і він вам віддячить довголіттям. Звичайно, їжі на сьогоднішній день багато, але в один момент ми ніколи не з'їмо. Якщо хочете спробувати побільше, то зменшіть порції, ваш шлунок неодмінно скаже спасибі, легким бурчанням і безболісністю. Ми всі знаємо, що об'ївшись, все одно захочемо потім їсти, але ось який об'єм їжі та режим харчування буде в майбутньому, залежить від нас. Бережіть себе і робіть тільки правильний вибір.