Купити ліжко з дерева

Купити ліжко з дерева

Як правильно вибрати ліжко? Адже кожна людина мріє про те, щоб його сон був максимально комфортним і повноцінним. Тому найбільш актуальним питанням при виборі ліжка є зручність. А якщо це ще й ліжко двоспальне, то вона повинна бути оснащена ящиками для білизни, що заощадить простір в кімнаті. Якщо ви хочете купити гарну дерев'яну ліжко, то раджу вам перейти на сайт vladar-mebli.com.ua/product-category/spalni/spalnya-karmen/lizhka/, де ліжка з дерева дуже хорошої якості і за цілком доступними цінами.

Ліжка виготовляються з різних матеріалів: з масиву дерева, металу, ЛДСП (ламінована деревинно-стружкова плита) і з масиву дерева зі шпоном. Міцніше і довговічніше ліжка з металу, але вони не завжди підходять в інтер'єр вашої спальні.

Трохи менш міцною вважається ліжко з масиву дерева. А ліжко з ЛДСП прослужить господарям 7-10 років, так як вона недовговічна. Але багатьох покупців приваблює невелика ціна на такі ліжка.

Термін служби інтер'єрної ліжка істотно збільшиться за рахунок відсутності навантаження на ліжко, так як вся маса тіла лягає на підставу, яка має свої ніжки.

Ліжка з масиву дерева відрізняються міцністю, довговічністю і приваблюють цікавими малюнками структури дерева. Дерево є екологічно чистим матеріалом. Тонування шпоном – одна з особливостей дерев'яних ліжок. Ця функція допоможе приховати стики на кутах і зробить ліжко в тон меблів в спальні.

Ліжка з ЛДСП можуть продовжити свій термін служби, якщо вони будуть стояти на своїх ніжках, а ортопедичне підстава - на своїх. При їх виробництві застосовуються сучасні клеї та методи кріплення, що виключають скрип.

Сподіваємося, наші поради допоможуть правильно вибрати ліжко. І якщо ви будете дбайливо доглядати за нею, вона прослужить вам довго.

Рубрики: